Augusto to w pełni polska marka lodów! Od blisko 30 lat lody można kupić nie tylko w całej Europie, ale także na świecie.

 

Tradycja, jakość, nieprzeciętne walory smakowe i różnorodna oferta to główne zalety Augusto. Do cech wyróżniających nas spośród innych producentów należy przede wszystkim fakt, że większość receptur produktów Augusto opiera się na użyciu płynnego mleka oraz najlepszej jakości składników!

Flagowym produktem są nasze bestsellerowe Gullivery, będące hitem wśród najbardziej wymagających poszukiwaczy lodowych kompozycji. Zapraszamy w podróż do krainy niepowtarzalnego smaku kremowych lodów w pysznej czekoladzie!

 

Polecamy również kultowe Lody Familijne, dla wielu smakoszy będące sentymentalną podróżą w czasie. W swoim portfolio Augusto ma również popularne i lubiane lody Bambo, Gucio czy Ice Monster.

 

Dzięki znajomości światowych trendów, doskonałemu wyczuciu potrzeb i gustów, jak również znakomitemu stosunkowi jakości do ceny, Augusto od lat jest obecne w domach i sercach Konsumentów.

NASZA HISTORIA

Augusto to polska marka rodem z Kalisza, przepięknej historycznej stolicy Wielkopolski.

 

Od 1991 roku konsekwentnie realizujemy nasz cel, tworzymy wspaniałe lody, które łączą pokolenia i dodają życiu smaku.

 

Dokładnie 1 października 1994 roku usłyszał o nas cały świat. Na miejskim rynku poczęstowaliśmy mieszkańców Kalisza największym na świecie lodem na patyku. Lód – gigant ważył ponad osiem ton i mierzył ponad cztery metry wysokości! Tym samym ustanowiliśmy niepobity do dzisiaj rekord Guinnessa.

 

Przez lata Marka Augusto wprowadziła na rynek wiele produktów oraz zdobyła liczne nagrody m.in. Dobra Marka, Jakość Roku, czy Najlepszy Produkt.

Konkursy

Każdego lata zachęcamy do odkrywania naszych lodów Gulliver i zapraszamy do udziału w wakacyjnych konkursach. Wygrywanie jest proste – jedz lody, uwieczniaj wakacyjne chwile i łap nagrody za najciekawszą pracę konkursową!
Jest o co walczyć - w konkursach można było wygrać m.in. vouchery na wakacyjne wyprawy, markowe smartfony, zegarki oraz zapas lodów Gulliver. Wystarczy obserwować naszą stronę internetową oraz profile w mediach społecznościowych by być na bieżąco.
marki